Autor Tema: evinrude e-tec  (Posjeta: 5521 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rj

• R M0d
  • MINISTAR
Odg: evinrude e-tec
« Odgovori #60 u: Listopad 13, 2017, 07:05:07 prijepodne »
a dobro to je ok brzina
ja i kolega, dunav prema aljmašu, puni stvari
dunas i etec gore 48-49 full gas konstantna brzina, čak je i 50 pokazalo na par sekundi
drava ja sam i prazan čamac 51 km/h, čamac ništa extra čist

@ maverick
naravno da me kopa jači motor
ali ako cu sa tim dobiti 5-6km/h a moram uložiti još 12-15 soma kuna onda nista od toga
ja koliko idem na vodu etec ima da mi traje dok sam živ

ako si išao 50 kmh sa 25 ks (što je apsolutni rekord za dunas) da bi se popeo na 55-56 kmh ništ bez min.40ks
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Offline Greys

• Štukolovac
  • Dob: 32
« Odgovori #61 u: Listopad 13, 2017, 07:29:34 prijepodne »
Ostavi si tu 25icu i nefantaziraj. Čovjek kad ti pravi čamac ti napravi odmah urezanog, i nemaš brige.

Offline šajzika

• Administrator
  • 4 : 1
« Odgovori #62 u: Listopad 13, 2017, 16:41:17 poslijepodne »
Vidio sam nautilus 555 i sa 15…20…25 i 30ks.
Definitivno sto greysika kaze stoji. Imas novi motor s garancijom . neces imat nikakvih problema s tom kombinacijom.
Jedino ako ti se ogadio motor zbog kvara .
Poštenje je najbrži put do siromaštva

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #63 u: Listopad 13, 2017, 18:14:17 poslijepodne »
Motor je kao žena..svi bi htjeli da smo prvi vlasnici i da nitko nije ceprkao po njima  :stripii: :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
« Odgovori #64 u: Listopad 13, 2017, 18:25:50 poslijepodne »
Je je zato mnogi u kurvarluk čim uhvate šansu... ili u prijevodu tko nema onda daj šta daš. Pa tako i sa motorima za čamce

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #65 u: Listopad 13, 2017, 18:37:15 poslijepodne »
Grijesis...to sto neki vole voziti tudji motor..ne znaci da vole i da drugi voze njegov  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Greys

• Štukolovac
  • Dob: 32
« Odgovori #66 u: Listopad 13, 2017, 19:24:12 poslijepodne »
Pa koliko sam upucen, neki pametnjakovic u Sloveniji je prckao, i sam spalio motor. Zeljko je sad dobio potpuno novi motor, bez i jednog radnog sata. Suludo prodavat novi motor. A to što ćeš dobiti na par km vise, razliku ces platiti 15ak tkn  i više. Suludo.

Stavi motor, nek ti napravi čamac po tom motoru kad već imas mogucnost, i uzivaj.

Offline željkož

• Štukolovac
  • Žena bez sisa ko sarma bez mesa....
  • Dob: 36
« Odgovori #67 u: Listopad 13, 2017, 21:42:27 poslijepodne »

ako si išao 50 kmh sa 25 ks (što je apsolutni rekord za dunas) da bi se popeo na 55-56 kmh ništ bez min.40ks

Josipe, dunas je išao do 50 na dunavu, Mavericka sam to večer sreo kod Apatina
Čamac mi ne stoji u vodi nego na prikolici pa je relativno čist

Pa koliko sam upucen, neki pametnjakovic u Sloveniji je prckao, i sam spalio motor. Zeljko je sad dobio potpuno novi motor, bez i jednog radnog sata. Suludo prodavat novi motor. A to što ćeš dobiti na par km vise, razliku ces platiti 15ak tkn  i više. Suludo.

Stavi motor, nek ti napravi čamac po tom motoru kad već imas mogucnost, i uzivaj.

Ma sve to stoji druže, motor je nov i žao mi ga je, ali žao mi je i čamac urezivat
A opet realno mi ni ne treba neka brzina od 60+ , sve preko 45 km/h je super
Samo da bi išao cca 50 ovog eteca moram tiskati na full gas što bi sa 40-50ks bilo +- ekonomik

Vidio sam nautilus 555 i sa 15…20…25 i 30ks.
Definitivno sto greysika kaze stoji. Imas novi motor s garancijom . neces imat nikakvih problema s tom kombinacijom.
Jedino ako ti se ogadio motor zbog kvara .

Nemam ja ništa protiv eteca, čak štoviše da ovog prodam mislim da bi novi opet bio etec
Naletio sam na motor koji je netko dirao a nije rekao prilikom prodaje i to je to
Bitno da se riješilo sve u garanciji

Offline Batica

• Smudjolovac
  • Dob: 37
« Odgovori #68 u: Listopad 14, 2017, 09:04:28 prijepodne »
Ja sam moj aqva lux secnuo malo, 2-3cm. Kopija Dunasa, jedino ima malo veci kontra svans. To je uradio proizvodjac camca besplatno (mada sam mu poslao jedno 15 kupaca )
Evo ovih dana da uradim servis motora, istekla garancija i radim sam, jedino kompjutersko stelovanje i dijagnostiku radi majstor, nazad u vodu posle skoro godinu dana.
Zena, deca, stan, jedva se skrpih za dve svecice, ulje i impeler

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk